Zespół

Anna Kuś

ADWOKAT

Adwokat Anna Kuś nabywa praktykę w zawodzie od 2003 roku, kiedy rozpoczęła pracę w kancelarii adwokackiej. Aplikację adwokacką we wrocławskiej Izbie Adwokackiej zakończyła egzaminem z wynikiem ogólnym bardzo dobrym.

Adwokat Anna Kuś Doświadczenie zawodowe zdobywała w trakcie aplikacji oraz pracy w liczących się na rynku wrocławskim kancelariach adwokackich.

Dzięki takiemu przygotowaniu od lat z powodzeniem prowadzi własną praktykę, zyskując coraz szersze grono zadowolonych klientów.

Adwokat Anna Kuś włada biegle językiem angielskim oraz w stopniu komunikatywnym niemieckim i rosyjskim.

W czasie wolnym od obowiązków zawodowych i domowych preferuje aktywny wypoczynek: podróżuje, trenuje badmintona, chodzi po górach, jest aktywną uczestniczką ruchu społecznego „Kocham Rower”.

Joanna Stępień

ADWOKAT

Adwokat Joanna Stępień odbywała aplikację adwokacką pod patronatem adwokat Anny Kuś. Po złożonym egzaminie adwokackim dołączyła do zespołu Podział.Info, w którym zajmuje się rozliczeniami między byłymi małżonkami lub parterami, a także rozliczeniami kredytów hipotecznych i dotacji.

Adwokat Joanna Stępień jest również absolwentką Uniwersytetu Humanistycznospołecznego we Wrocławiu, gdzie zdobyła gruntowną wiedzę z zakresu psychologii i psychiatrii sądowej.

Dzięki wszechstronnemu wykształceniu adwokat Joanna Stępień odnosi wiele sukcesów w pozasądowych mediacjach świadczonych przez zespół Podział.info.

Adwokat Joanna Stępień świadczy usługi w języku angielskim i hiszpańskim.

Juliusz Kruszyński

ADWOKAT

Adwokat Juliusz Kruszyński odbył aplikację adwokacką pod okiem adw. Anny Kuś i adw. Joanny Stępień. Wcześniej ukończył studia prawa na Wydziale Prawa, Administracji i Ekonomii Uniwersytetu Wrocławskiego.

W pracy zawodowej najbardziej interesuje się szeroko pojętym prawem spadkowym, a także prawem rzeczowym, choć prywatnie lubi zgłębiać wiedzę prawniczą dotyczącą działania samorządu terytorialnego.

Rodowity Poznaniak, wolny czas najchętniej spędza na czytaniu artykułów historycznych, planowaniu wycieczek poza miasto i chodzeniu do kina. Zaangażowany społecznie, lubi brać udział w różnych akcjach.

Karolina Król – Łęgowska

Asystentka adwokata

Studentka prawa na Uniwersytecie Wrocławskim pochodząca z pięknego Kościeliska. Swoją praktyczną wiedzę zdobywa pod czujnym okiem trzech adwokatów. Interesuje się prawem cywilnym z elementami prawa rodzinnego. Wolny czas poświęca swojej drugiej pasji, którą jest muzyka. Interesuje się także kulturą Skandynawii, zwłaszcza Norwegii, która jest wymarzoną destynacją jej wyjazdów.